Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500
Фото 9 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 |
|
Прихований перелив під пластиною з нержавіючої сталі.
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500
Усі ціни 51 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FRANKE S2D 611-78 Sirius Tektonit zlewozmywak kuchenny biały polar | 553 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0612.629 Onyx | 553 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 Tectonite Biały polarny | 599 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke S2D 611-78 78x50 cm 143.0612.681 | 499 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435 | від 549 zł | 40 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500 | від 585 zł | 43 пропозиції | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500 | від 499 zł | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →