Кухонна мийка Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 860х500
Фото 2 |
Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 860х500
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Franke smart srl 611-86 xl stal | 1 009 zł |
Zlewozmywak FRANKE Smart SRL 611-86 XL 101.0368.324 Len | 650 zł |
Zlewozmywak stalowy Franke Smart SRL 611-86 XL Stal szlachetna len 101.036 | 1 009 zł |
Zlewozmywak FRANKE Smart SRL 611-86 XL 101.0368.324 Len | 650 zł |
Zlew stalowy Franke Smart SRL 611-86 XL 101.0368.324 stal szlachetna len | 807 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →