Кухонна мийка Alveus Elegant 30 810x510
Alveus Elegant 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Elegant 30 810x510
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alveus 1126349 ELEGANT 30 Wbudowany zlew kuchenny ze stali kroplowej Nierd | 1 007 zł |
Zlewozmywak Alveus Elegant 30 stalowy len | 764 zł |
ALVEUS ELEGANT 30 zlewozmywak stalowy len | 764 zł |
Zlew ALVEUS ELEGANT 30 LEN (1126349) *** zamów wycięcie otworów GRATIS *** | 699 zł |
ALVEUS ELEGANT 30 zlewozmywak stalowy len | 791 zł |
ALVEUS Zlewozmywak ELEGANT 30 len 1126349* - Wpisz KOD - otrzymasz promocy | 699 zł |
Alveus Elegant 30 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 81x51 cm len 1126349 - | 791 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →