Zlewozmywak kuchenny Alveus Elegant 30 810x510
Alveus Elegant 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Elegant 30 810x510
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1126349 ELEGANT 30 Wbudowany zlew kuchenny ze stali kroplowej Nierd | 1 007 zł |
Zlewozmywak Alveus Elegant 30 stalowy len | 764 zł |
ALVEUS ELEGANT 30 zlewozmywak stalowy len | 764 zł |
Zlew ALVEUS ELEGANT 30 LEN (1126349) *** zamów wycięcie otworów GRATIS *** | 699 zł |
ALVEUS ELEGANT 30 zlewozmywak stalowy len | 791 zł |
ALVEUS Zlewozmywak ELEGANT 30 len 1126349* - Wpisz KOD - otrzymasz promocy | 699 zł |
Alveus Elegant 30 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 81x51 cm len 1126349 - | 791 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →