Кухонна мийка Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 780х500
Фото 4 |
Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 780х5001000х500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 780х500
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Dinas XL 6 S Compact 525121 Stalowy | 749 zł |
Zlew stalowy Blanco Dinas XL 6 S Compact stal szlachetna szczotkowana 5251 | 749 zł |
BLANCO DINAS XL 6 S Compact stal szczotkowana, odwracalny | 749 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dinas XL 6 S Compact 525121 Stalowy | 780 zł |
Zlewozmywak Blanco Dinas XL 6 S Compact Stal szczotkowana, odwracalny | 926 zł |
BLANCO DINAS XL 6 S Compact stal szczotkowana, odwracalny | 779 zł |
Модификації Blanco Dinas XL 6S Compact 525121
Ціни на Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 780х500 | від 749 zł | 7 пропозицій | ||
Blanco Dinas XL 6S 524254 1000х500 | від 901 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →