Кухонна мийка Blanco Dinas 45S Mini 525123 605x500 клапан
Фото 5 |
Blanco Dinas 45S Mini 525123 605x500605x500 клапан |
|
Мийка Blanco Dinas 45S арт. 523378 комплектується клапан-автомат
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Dinas 45S Mini 525123 605x500 клапан
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Dinas 45 S Mini 525123 Stal szczotkowana | 825 zł |
Zlew stalowy Blanco Dinas 45 S Mini stal szlachetna szczotkowana 525123 | 848 zł |
BLANCO DINAS 45 S Mini stal szczotkowana, odwracalny, korek auto. | 848 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dinas 45 S Mini 525123 Stal szczotkowana | 825 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Blanco Dinas 45S Mini 525123
Ціни на Blanco Dinas 45S Mini 525123 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dinas 45S Mini 525122 605x500 | від 657 zł | 15 пропозицій | ||
Blanco Dinas 45S Mini 525123 605x500 клапан | від 751 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →