Кухонна мийка Blanco Tipo 8 511924 860х500
Blanco Tipo 8 511924 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Tipo 8 511924 860х500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Tipo 8 stal szlachetna matowa 511924 | 859 zł |
Zlew BLANCO TIPO 8 stal matowa (korek manual) (511924) *** zamów wycięcie | 808 zł |
Zlew BLANCO TIPO 8 stal matowa (korek manual) (511924) *** zamów wycięcie | 824 zł |
BLANCO 511924 Zlewozmywak BLANCO TIPO 8 STAL MATOWA | 858 zł |
BLANCO Zlewozmywak TIPO 8 stal matowa 511924 *Nawet 10 Rabatu - Kupuj TANI | 802 zł |
Blanco Tipo 8 Zlewozmywak stalowy dwukomorowy 86x50 cm bez korka automatyc | 813 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →