Zlewozmywak kuchenny Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 780x500
Zdjęcia 4 |
Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 780x5001000x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 780x500
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Dinas XL 6 S Compact 525121 Stalowy | 749 zł |
Zlew stalowy Blanco Dinas XL 6 S Compact stal szlachetna szczotkowana 5251 | 749 zł |
BLANCO DINAS XL 6 S Compact stal szczotkowana, odwracalny | 749 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dinas XL 6 S Compact 525121 Stalowy | 780 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Blanco Dinas XL 6S Compact 525121
Ceny na Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dinas XL 6S Compact 525121 780x500 | od 696 zł | 15 oferty | ||
Blanco Dinas XL 6S 524254 1000x500 | od 901 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →