Zlewozmywak kuchenny Blanco Dinas XL 6S Compact 525120 780x500
Zdjęcia 3 |
Blanco Dinas XL 6S Compact 525120 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dinas XL 6S Compact 525120 780x500
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blanco Dinas XL 6 S Compact zlewozmywak stalowy 78x50 cm stal szczotkowana | 1 076 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dinas XL 6 S Compact 525120 Stal szczotkowana | 1 007 zł |
Zlew stalowy Blanco Dinas XL 6 S Compact stal szlachetna szczotkowana 5251 | 1 035 zł |
Zlewozmywak Blanco Dinas XL 6 S Compact Stal szczotkowana, odwracalny, kor | 1 149 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →