Zlewozmywak kuchenny Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x500
Zdjęcia 3 |
Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x5001000x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x500
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Lemis XL 6 S-IF Compact 525111 Stal szczotkowana | 1 170 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis XL 6 S-IF Compact stal szlachetna szczotkowana 5 | 1 084 zł |
BLANCO LEMIS XL 6 S-IF Compact stal szczotkowana, odwracalny | 1 084 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis XL 6 S-IF Compact 525111 Stal szczotkowana | 1 170 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111
Ceny na Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x500 | od 900 zł | 15 oferty | ||
Blanco Lemis XL 6S-IF 523035 1000x500 | od 877 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →