Rozdrabniacz odpadów Elleci 500 Top (TDH00500)
Elleci 500 Top |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci 500 Top
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młynek do rozdrabniania odpadów ELLECI Green Power 500 TOP | 990 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów ELLECI Green Power 500 TOP TDH00500 | 990 zł |
Młynek ELLECI MODEL 500 TOP (TDH00500) zapytajoDODATKOWYRABAT|wZESTAWIETAN | 1 299 zł |
Młynek ELLECI MODEL 500 TOP (TDH00500) zapytajoDODATKOWYRABAT|wZESTAWIETAN | 1 290 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →