Zlewozmywak kuchenny Blanco Lemis XL 6S-IF 523035 1000x500
Zdjęcia 8 |
Blanco Lemis XL 6S-IF 523035 780x5001000x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lemis XL 6S-IF 523035 1000x500
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Lemis XL 6 S-IF stal szlachetna szczotkowana 523035 | 1 130 zł |
Zlewozmywak Blanco Lemis XL 6 S-IF stal szczotkowana z korkiem automatyczn | 1 253 zł |
BLANCO LEMIS XL 6 S-IF Stal gładka odwracalny, korek auto. 523035 | 1 175 zł |
Zlewozmywak stalowy Lemis XL 6 S-IF Blanco | 1 099 zł |
Zlew BLANCO LEMIS XL 6S-IF (korek auto) (523035) *** zamów wycięcie otworó | 1 062 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje Blanco Lemis XL 6S-IF 523035
Ceny na Blanco Lemis XL 6S-IF 523035 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lemis XL 6S-IF Compact 525111 780x500 | od 900 zł | 14 oferty | ||
Blanco Lemis XL 6S-IF 523035 1000x500 | od 864 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →