Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline 500-U/2 Ceramic 523739 543x456
Zdjęcia 6 |
Blanco Subline 500-U/2 Ceramic 523739 |
|
Zlewozmywak wykonany w dwóch wersjach: ceramika, granit
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Subline 500-U/2 Ceramic 523739 543x456
Wszystkie ceny 57 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-U 523733 Biały połysk | 2 166 zł |
Zlew ceramiczny Blanco Subline 500-U bazaltowy 523739 | 2 138 zł |
BLANCO SUBLINE 500-U Ceramika PuraPlus czarny, InFino | 2 138 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-U 523734 Magnolia połysk | 2 137 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →