Zlewozmywak kuchenny Blanco Dalago 5-F 518530 505x500
Zdjęcia 6 |
Blanco Dalago 5-F 518530 505x500605x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dalago 5-F 518530 505x500
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Dalago 5-F wulkaniczny szary 527245 | 1 868 zł |
BLANCO DALAGO 5-F Silgranit PuraDur Szarość skały, korek auto. 518849 | 1 868 zł |
Zlew BLANCO DALAGO 5-F KAWOWY (korek auto) (518536) *** zamów wycięcie otw | 1 792 zł |
BLANCO 518536 DALAGO 5-F zlewozmywak Silgranit PuraDur Kawowy, korek auto. | 1 867 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Blanco Dalago 5-F 518530
Ceny na Blanco Dalago 5-F 518530 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dalago 5-F 518530 505x500 | od 1 469 zł | 18 oferty | ||
Blanco Dalago 6-F 514773 605x500 | od 1 182 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →