Zlewozmywak kuchenny Schock Mono N-100 570x510
Zdjęcia 15 |
Schock Mono N-100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Mono N-100 570x510
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schock Mono N100 podbudowa brąz MONN100UBRO | 1 614 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Mono N-100 Silverstone | 1 529 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Mono N-100S Cristadur magma MON-N100SMAG | 1 799 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Mono N-100 Silverstone | 1 529 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →