Zlewozmywak kuchenny Schock Soho N-100 550x430
Zdjęcia 5 |
Schock Soho N-100 450x430550x430 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Soho N-100 550x430
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew kuchenny granitowy Schock Soho N-100 Cristadur magma SOHO-N100MAG | 1 899 zł |
Schock Soho N-100 Granitowy Biały polarny | 1 549 zł |
Schock Soho N-100 Granitowy Biały polarny | 1 599 zł |
Zlew SCHOCK SOHO N-100 MAGNOLIA (Cristadur) obniżcenęo5korzystajączPROMOCJ | 1 519 zł |
Zlew SCHOCK SOHO N-100 MAGNOLIA (Cristadur) obniżcenęo5korzystajączPROMOCJ | 1 614 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Schock Soho N-100
Ceny na Schock Soho N-100 |
---|---|---|---|---|
Schock Soho N-100S 450x430 | od 1 849 zł | 1 oferta | ||
Schock Soho N-100 550x430 | od 1 518 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →