Zlewozmywak kuchenny Schock Nemo N-100S 490x510
Zdjęcia 19 |
Schock Nemo N-100S 490x510570x510 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Nemo N-100S 490x510
Wszystkie ceny 38 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SCHOCK zlewozmywak kuchenny 49 x 51 cm Nemo N-100S Croma - CRISTALITE jasn | 1 197 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Nemo N-100 S Onyx | 999 zł |
Schock Nemo N-100S Granitowy Biały alpejski | 919 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Nemo N-100 S Cristalite alpina NEM-N100SALP | 1 299 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Schock Nemo N-100S
Ceny na Schock Nemo N-100S |
---|---|---|---|---|
Schock Nemo N-100S 490x510 | od 915 zł | 38 oferty | ||
Schock Nemo N-100 570x510 | od 983 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →