Кухонна мийка Schock Manhattan D-100S 690x510
Фото 14 |
Schock Manhattan D-100S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Manhattan D-100S 690x510
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SCHOCK Kompaktowy zlewozmywak kuchenny 69 x 51 cm Manhattan D-100S Nero - | 1 232 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Manhattan D-100S Alpina | 946 zł |
Schock Manhattan D-100S Granitowy Onyx | 919 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Manhattan D-100S Alpina | 946 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Schock Manhattan D-100S
Ціни на Schock Manhattan D-100S |
---|---|---|---|---|
Schock Manhattan D-100XS 640x510 | від 1 155 zł | 2 пропозиції | ||
Schock Manhattan D-100S 690x510 | від 799 zł | 28 пропозицій | ||
Schock Manhattan D-100L 1000x510 | від 1 319 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →