Zlewozmywak kuchenny Schock Manhattan D-100S 690x510
Zdjęcia 14 |
Schock Manhattan D-100S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Manhattan D-100S 690x510
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SCHOCK Kompaktowy zlewozmywak kuchenny 69 x 51 cm Manhattan D-100S Nero - | 1 232 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Manhattan D-100S Alpina | 946 zł |
Schock Manhattan D-100S Granitowy Onyx | 919 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Manhattan D-100S Alpina | 946 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Schock Manhattan D-100S
Ceny na Schock Manhattan D-100S |
---|---|---|---|---|
Schock Manhattan D-100XS 640x510 | od 1 155 zł | 2 oferty | ||
Schock Manhattan D-100S 690x510 | od 799 zł | 28 oferty | ||
Schock Manhattan D-100L 1000x510 | od 1 319 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →