Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia 40S 516927 615x500
Zdjęcia 14 |
Blanco Zia 40S 516927 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zia 40S 516927 615x500
Wszystkie ceny 52 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ZIA 40 S 527195 SILGRANIT miękka biel odwracalna bez obsługi odpływ | 1 063 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA 40 S 527195 Delikatny biały | 1 063 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA 40 S 516918 Antracyt | 1 078 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia 40 S delikatny biały 527195 | 1 064 zł |
Zlewozmywak ZIA 40 S Silgranit wulkaniczny szary odwracalny | 1 064 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →