Zlewozmywak kuchenny Schock Vero N-100 570x510
Zdjęcia 3 |
Schock Vero N-100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Vero N-100 570x510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew kuchenny granitowy Schock Mono N-100 Cristadur magma MON-N100MAG | 1 799 zł |
Schock Vero N-100 Granitowy Magma | 1 319 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Mono N-100 Cristadur magnolia MON-N100MGL | 1 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →