Bateria wodociągowa Franke Novara Plus 115.0347.142
Zdjęcia 11 |
Franke Novara Plus 115.0347.142 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kup Franke Novara Plus 115.0347.142
Wszystkie ceny 72 →FRANKE 1150470653 bateria NOVARA-PLUS w Sahara z obrotową wylewką stałą/ba | 359 zł |
Bateria FRANKE Princess II 115.0470.654 Beżowy | 359 zł |
Bateria FRANKE Princess II 115.0347.142 Chrom | 305 zł |
Bateria kuchenna Franke Princess II 115.0470.653 orzechowy | 383 zł |
Bateria FRANKE Princess II 115.0347.142 Chrom | 305 zł |
Produkty szwajcarskiej firmy Franke przyciągają stylowym wzornictwem i nienaganną jakością. Bateria Novara Plus to jedna z wizytówek firmy.
Jest w czym wybierać
Bateria ma klasyczny design o głębokości 214 mm, schludnie prezentuje się we wnętrzu kuchni i pasuje do wszystkich pojedynczych zlewozmywaków. Produkowany jest w powłoce zapachowej w 7 kolorach oraz w chromie. Ta różnorodność upraszcza wybór instalacji wodno-kanalizacyjnych i mebli w jednym odcieniu.
Mieszadło montuje się na poziomej powierzchni. Tnie bezpośrednio na blaty lub zlewy. Średnica otworu montażowego wynosi 35 mm.
Nie tylko piękny, ale i niezawodny
Wylewkę można obracać o 360º, co umożliwia zastosowanie baterii w wyspowych częściach kuchni, a jej wysokość 184 mm zapewnia dużo miejsca do obsługi zlewozmywaka.
Wielopoziomowy aerator zapobiegający osadzaniu się kamienia nasyca dysze powietrzem, czyniąc je bardziej miękkimi i przyjemniejszymi.
Wkład ceramiczny może służyć nawet kilkanaście lat, ponieważ jest wykonany według innowacyjnych technologii, nie jest odporny na działanie twardej wody i osadów wapiennych. To samo dotyczy mosiądzu w korpusie. Jest trwały i mocny, dzięki czemu możesz liczyć na wieloletnią bezawaryjną pracę produktu.
Gwarantuje to renoma firmy Franke i adekwatny do jakości koszt baterii.