Bateria wodociągowa Teka MTP 913
Teka MTP 913 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka MTP 913
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Teka mtp 913 carbon | 399 zł |
Bateria TEKA MTP 913 TG Onyx | 331 zł |
Bateria TEKA MTP 913 TG Onyx | 349 zł |
Teka MTP 913 TG Karbon Granit | 329 zł |
pokaż 18 ofert
Opcje pokrowca:
- art. 469130210 - chrom
- art. 46913021C - chrom matowy
- art. 46913020A - antracyt
- art. 46913020S - beżowy
- art. 46913020T - Topaz Beżowy
PolecamyPorównaj w tabeli →