Bateria wodociągowa Teka AUK 983 509830200 (509830200)
Teka AUK 983 509830200 |
|
Perlator zapobiegający osadzaniu się kamienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka AUK 983 509830200
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka 509830200 Auk 983 bateria kuchenna do okien w kolorze chromu | 859 zł |
Bateria TEKA AUK 983 | 839 zł |
Teka AUK 983 Chrom | 859 zł |
Bateria TEKA AUK 983 | 839 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →