Bateria wodociągowa Teka Formentera 622310200
Zdjęcia 4 |
Teka Formentera 622310200 Formenterabez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Formentera 622310200
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka Bateria prysznicowa natynkowa Strohm Teka Formentera chrom mat 622310 | 699 zł |
TEKA Bateria FORMENTERA natryskowa White 62231020BC - Zadzwoń - (22) 877 7 | 729 zł |
Bateria natryskowa TEKA Formentera 62231020NC Czarny | Bezpłatny transport | 999 zł |
Bateria natryskowa TEKA Formentera 622310200 | Bezpłatny transport | 779 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →