Bateria wodociągowa Teka FO 997
Zdjęcia 6 |
Teka FO 997 |
|
Aerator zapobiegający osadzaniu się kamienia. Wąż elastyczny w oplocie stalowym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka FO 997
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Teka fo 997 czarna | 949 zł |
Teka FO 997 Chrom/Biały Chrom | 949 zł |
Bateria kuchenna TEKA FO 997, czarna | 949 zł |
Teka FO 997 Chrom/Czarny Chrom | 769 zł |
Bateria TEKA FO 997 BLACK | czarny mat (62997020FW) DODATKOWERABATY|PARTNE | 949 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →