Bateria wodociągowa Teka FO 985 (629850210)
Zdjęcia 4 |
Teka FO 985 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka FO 985
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka 629850200 jednouchwytowa bateria mieszakowa z mosiądzu FO 985 chromow | 833 zł |
Bateria kuchenna TEKA FO 985 | 858 zł |
Bateria Teka FO 985 chrom podokienna tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, | 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →