Bateria wodociągowa Grohe Minta 31375000
Zdjęcia 6 |
Grohe Minta 31375000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Minta 31375000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE 31375000 Minta Single-lever sink mixer 1/2" | 723 zł |
Bateria stojąca GROHE Minta Brushed warm sunset 31375DL0 | 949 zł |
GROHE 31375DC0 Minta Single-lever sink mixer 1/2" | 938 zł |
GROHE 31375DL0 Minta Single-lever sink mixer 1/2" | 1 084 zł |
Grohe Minta Bateria kuchenna, chrom 31375000 - odbiór osobisty: Kraków, Wa | 828 zł |
Grohe Minta Bateria kuchenna, stal nierdzewna 31375DC0 - odbiór osobisty: | 1 084 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →