Bateria wodociągowa Hansgrohe MyCube S 13814800
Zdjęcia 3 |
Hansgrohe MyCube S 13814800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe MyCube S 13814800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Bateria kuchenna MyCube kran kuchenny z wylewką wysokość 120 mm | 439 zł |
Bateria kuchenna MyCube Hansgrohe | 439 zł |
Hansgrohe 13814800 MyCube armatura kuchenna chromowana | 633 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →