Bateria wodociągowa Deante Cynia BCY 060M
Deante Cynia BCY 060M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Cynia BCY 060M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE CYNIA BCY060M armatura kuchenna chrom BCY 060M | 258 zł |
Bateria kuchenna Deante CYNIA BCY 060M | 348 zł |
Zlewozmywak kuchenny armatura kran armatura kuchenna "Cynia" chrom BCY 060 | 258 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →