Bateria wodociągowa Deante Alpinia BGA 056M
Deante Alpinia BGA 056M Alpiniabez słuchawki prysznicowej |
|
Istnieje dodatkowe złącze umożliwiające podłączenie pralki lub zmywarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Alpinia BGA 056M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria umywalkowa armatura ścienna chromowana z przedłużonym wylot | 395 zł |
DEANTE Bateria umywalkowa ścienna Deante Alpinia chrom połysk BGA056M | 449 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE Alpinia BGA 056M Chrom | 413 zł |
Deante Alpinia bateria umywalkowa ścienna z wydłużoną wylewką i podłączeni | 529 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE Alpinia BGA 056M Chrom | 448 zł |
Bateria umywalkowa ścienna Deante ALPINIA BGA 056M | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →