Bateria wodociągowa Deante Aster BCA 062M
Zdjęcia 3 |
Deante Aster BCA 062M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Aster BCA 062M
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa aster Deante bca062m | 329 zł |
Bateria DEANTE Aster BCA 062M Chrom | 221 zł |
Bateria Deante Aster chrom zlewozmywakowa stojąca z wylewką U | 299 zł |
Deante Aster BCA 062M Chrom Mosiądz | 285 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →