Bateria wodociągowa Franke Pescara Semi-Pro L 115.0393.975
Zdjęcia 7 |
Franke Pescara Semi-Pro L 115.0393.975 |
|
Wyciągana wylewka wsuwa się z powrotem na swoje miejsce. Elastyczne sitko na wylewce ogranicza tworzenie się kamienia z twardej wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Pescara Semi-Pro L 115.0393.975
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1150393975 Pescara L Sempiro bateria zlewozmywakowa chromowana 115. | 1 313 zł |
Bateria kuchenna Franke Pescara L semi-pro 115.0472.960 stal szlachetna | 2 159 zł |
Franke Pescara Semi-Pro L Srebrny Stal szlachetna | 2 159 zł |
Bateria FRANKE PESCARA L SEMI-PRO stal szczotkowana INOX (115.0472.960) TE | 2 159 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →