Bateria wodociągowa Franke Eos Clear Water 120.0179.979
Zdjęcia 4 |
Franke Eos Clear Water 120.0179.979 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Eos Clear Water 120.0179.979
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke kran do zlewu kuchennego wykonany ze stali nierdzewnej jedwab Eos 1 | 1 788 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke Zestaw eos clear water z filtrem | 2 559 zł |
Franke Eos Clear Srebrny Stal szlachetna | 1 709 zł |
FRANKE Zestaw Eos Clear Water z filtrem Franke Clear Water Stal szlachetna | 2 559 zł |
Franke Eos Clear Srebrny Stal szlachetna | 1 709 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →