Bateria wodociągowa Franke Lina Pull Out 115.0626.088
Zdjęcia 8 |
Franke Lina Pull Out 115.0626.088 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Lina Pull Out 115.0626.088
Wszystkie ceny 53 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE 1150626087 Lina Semi-Pro Bateria kuchenna Chrom/Szary Mały 115.0626 | 630 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke lina semi pro | 949 zł |
Bateria Franke Lina Semi-Pro Chrom/Czarny | 949 zł |
Bateria FRANKE Lina 115.0626.088 Chrom/biały | 657 zł |
Bateria FRANKE Lina 115.0626.088 Chrom/biały | 657 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →