Bateria wodociągowa Franke Old England 115.0060.360
Franke Old England 115.0060.360 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Old England 115.0060.360
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria FRANKE Old England 115.0028.208 Miedź | 851 zł |
Franke Old England Chrom | 851 zł |
Bateria FRANKE Old England 115.0028.208 Miedź | 851 zł |
Bateria kuchenna Franke Old England 115.0028.205 stare złoto | 959 zł |
Franke Old England Miedziany Mosiądz | 899 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →