Bateria wodociągowa Franke Vital 120.0621.230
Wideo 4Zdjęcia 26 |
Franke Vital 120.0621.230 |
|
Wyciągana wylewka wsuwa się z powrotem na swoje miejsce. Elastyczne sitko na wylewce ogranicza tworzenie się kamienia z twardej wody.
Wydajność jednej kapsułki filtrującej o pojemności 500 l
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Vital 120.0621.230
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke VITAL SEMI-PRO 1200551219 bateria zlewozmywakowa chrom/czarna 120.0 | 3 433 zł |
Komfort Bateria z filtrem vitalFranke vital semi-pro | 3 779 zł |
Bateria kuchenna z filtrem wody Franke Vital Semi-Pro 120.0621.313 czarny | 4 229 zł |
Franke Vital Semi-Pro Chrom/Gun metal Mosiądz | 3 799 zł |
Bateria kuchenna Franke Vital stojąca chrom (AH235) | 3 433 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →