Bateria wodociągowa Franke Vital 120.0621.229
Zdjęcia 10 |
Franke Vital 120.0621.229 |
|
Mikser z filtrem do wody pitnej. Filtr pomaga poprawić smak wody, usunąć nieprzyjemne zapachy. Przeprowadza filtrację mikrocząstek plastiku, rdzy i osadu, usuwa pestycydy. Samodezynfekcja.
Wydajność jednej kapsułki filtrującej o pojemności 500 l
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Vital 120.0621.229
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1200621312 VITAL J bateria jednouchwytowa czarna stalowa/Optical St | 2 919 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke vital j | 2 759 zł |
Bateria kuchenna z filtrem wody Franke Vital J 120.0621.229 chrom / gun me | 2 759 zł |
Franke Vital Czarny Stal szlachetna | 2 919 zł |
Franke Vital Chrom/Gun metal Mosiądz | 2 729 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →