Bateria wodociągowa Franke Pescara Semi-Pro XL 115.0393.974
Zdjęcia 8 |
Franke Pescara Semi-Pro XL 115.0393.974 |
|
Magnetyczny system mocowania wylewki. Chromowany elastyczny wąż ze stalową sprężyną.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Pescara Semi-Pro XL 115.0393.974
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Franke Pescara XL semi-pro 115.0472.959 stal szlachetna | 2 549 zł |
Franke Pescara Semi-Pro XL Chrom | 2 429 zł |
Bateria Franke Panera XL Semipro 115.0393.974 | 2 429 zł |
Franke Pescara Semi-Pro XL Chrom | 2 429 zł |
Bateria FRANKE PESCARA XL SEMI-PRO stal szczotkowana INOX (115.0472.959) T | 2 549 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →