Bateria wodociągowa Villeroy & Boch Steel Expert Compact 927300LC
Zdjęcia 20 |
Villeroy & Boch Steel Expert Compact 927300LC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Steel Expert Compact 927300LC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Steel Expert Compact Bateria Zlewozmywakowa Srebrny 185 x | 1 899 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Steel Expert Compact 927300LC Stalowy | 1 899 zł |
Villeroy & Boch Steel Expert Compact 92730005 | 2 499 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Steel Expert Compact 927300LC Stalowy | 1 899 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →