Bateria wodociągowa Villeroy & Boch Finera 927000LC
Zdjęcia 31 |
Villeroy & Boch Finera 927000LC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Finera 927000LC
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Finera wysokociśnieniowa jednouchwytowa armatura kuchenna | 1 807 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Finera 9270 00 03 Złoty | 1 760 zł |
Villeroy & Boch Finera 927000LC | 1 699 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Finera 9270 00 03 Złoty | 1 760 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →