Bateria wodociągowa Villeroy & Boch Avia 2.0 924000LC
Zdjęcia 23 |
Villeroy & Boch Avia 2.0 924000LC |
|
Technologia EasyClean do szybkiego i łatwego oczyszczania baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Avia 2.0 924000LC
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Avia 20 Wysokie ciśnienie Bateria kuchenna jednoręczna Ant | 1 400 zł |
Villeroy & Boch Avia 2.0 92400003 | 1 899 zł |
Villeroy & Boch Avia 20 bateria kuchenna wysokociśnieniowa kran kuchenny z | 1 400 zł |
Villeroy & Boch Avia 20 wysokociśnieniowa jednouchwytowa bateria kuchenna | 1 782 zł |
Villeroy & Boch Avia 2.0 924000LC | 1 599 zł |
Villeroy & Boch Avia 2.0 92400005 | 1 899 zł |
Villeroy & Boch Avia 2.0 92400004 | 2 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →