Bateria wodociągowa Villeroy & Boch Umbrella Flex 925400LE
Zdjęcia 36 |
Villeroy & Boch Umbrella Flex 925400LE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Umbrella Flex 925400LE
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Umbrella Flex Kran Kuchenny Złoty 215 x 45 x 389 cm 925400 | 1 949 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Umbrella Flex 9254 00 05 Antracyt | 1 759 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Umbrella Flex 92540003 Złoty | 2 430 zł |
Villeroy & Boch Umbrella Flex 925400LC | 1 699 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Umbrella Flex 9254 00 05 Antracyt | 1 759 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →