Bateria wodociągowa Villeroy & Boch Como 925100LE
Zdjęcia 3 |
Villeroy & Boch Como 925100LE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Como 925100LE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Como wysokociśnieniowa bateria kuchenna jednoręczna antrac | 1 123 zł |
Villeroy & Boch Como 925100LE | 1 199 zł |
Villeroy & Boch Como bateria kuchenna wysokociśnieniowa kran kuchenny z ce | 873 zł |
Villeroy & Boch Como armatura kuchenna stal nierdzewna masywna standard wy | 874 zł |
Villeroy & Boch Como 925100LC | 1 099 zł |
Villeroy & Boch Como 92510005 | 1 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →