Bateria wodociągowa Villeroy & Boch Como Shower 925200LE
Zdjęcia 16 |
Villeroy & Boch Como Shower 925200LE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Como Shower 925200LE
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Como Shower jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa stal szl | 1 086 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Como Shower 9252 00 LC Stal szczotkowana | 1 656 zł |
Villeroy & Boch Como Shower 925200LC | 1 599 zł |
Bateria VILLEROY&BOCH Como Shower 9252 00 LC Stal szczotkowana | 1 656 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →