Bateria wodociągowa Villeroy & Boch Steel Shower 969701LC
Zdjęcia 10 |
Villeroy & Boch Steel Shower 969701LC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Steel Shower 969701LC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Steel Shower bateria kuchenna wysokociśnieniowa kran kuche | 1 558 zł |
Villeroy & Boch Steel Shower 969701LC | 1 899 zł |
Villeroy & Boch Steel Shower Bateria Zlewozmywakowa Srebrny 275 x 45 x 305 | 1 236 zł |
Villeroy & Boch Steel Shower 96970105 | 2 250 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →