Bateria wodociągowa Hansgrohe Talis M54 72801000
Zdjęcia 13 |
Hansgrohe Talis M54 72801000 |
|
Wylewkę można obracać na czterech poziomach: 60 °, 110 °, 150 ° lub 360 °. Schowek SBox na wyciągany wąż (umieszczony pod zlewem). Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody.
Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Talis M54 72801000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Talis M54 Jednouchwytowa bateria kuchenna 210 wyciągana wylewka | 1 371 zł |
Hansgrohe Talis M54 Bateria Czarny 263 x 85 x 435 cm 424 kg 72801670 | 1 767 zł |
hansgrohe Talis M54 - bateria kuchenna z wyciąganą wylewką z prowadnicą wę | 1 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →