Bateria wodociągowa Hansgrohe Talis M54 72800000
Zdjęcia 14 |
Hansgrohe Talis M54 72800000 |
|
Wylewkę można obracać na czterech poziomach: 60 °, 110 °, 150 ° lub 360 °. Schowek SBox na wyciągany wąż (umieszczony pod zlewem). Automatyczne przełączanie trybu strumienia do trybu pierwotnego poprzez zamknięcie dopływu wody.
Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Talis M54 72800000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hansgrohe Talis M54 Bateria Czarny 263 x 85 x 435 cm 269 kg 72800670 | 1 369 zł |
Hansgrohe talis m54 single lever kitchen mixer 210 pull-out | 1 282 zł |
hansgrohe Talis M54 Jednouchwytowa bateria kuchenna 210 wyciągana wylewka | 1 180 zł |
Hansgrohe talis m54 single lever kitchen mixer 210 pull-out | 1 664 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →