Змішувач Hansgrohe Talis M54 72801000
Фото 13 |
Hansgrohe Talis M54 72801000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на чотири рівня: 60°, 110°, 150° або 360°. Короб sBox для зберігання шланга висувного виливу (розміщується під мийкою). Підходить для проточних водонагрівачів.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis M54 72801000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Talis M54 Jednouchwytowa bateria kuchenna 210 wyciągana wylewka | 1 371 zł |
Hansgrohe Talis M54 Bateria Czarny 263 x 85 x 435 cm 424 kg 72801670 | 1 767 zł |
hansgrohe Talis M54 - bateria kuchenna z wyciąganą wylewką z prowadnicą wę | 1 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →