Змішувач Kludi Bingo Star XS 468510578
Фото 6 |
Kludi Bingo Star XS 468510578 |
|
Керамічний картрідж з обмежувачем гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Bingo Star XS 468510578
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KLUDI Bingo Star XS 468510578 armatura zlewozmywakowa chromowana | 1 385 zł |
KLUDI 468518778 BINGO STAR XS bateria kuchenna z wyciąganą wylewką czarny | 1 012 zł |
Kludi Bingo Star XS Bateria kuchenna z obrotową wyciąganą wylewką, chrom/c | 1 061 zł |
KLUDI Bingo Star XS 468518778 armatura zlewozmywakowa chrom/czarny matowy | 1 477 zł |
KLUDI 468510578 BINGO STAR XS bateria kuchenna z wyciąganą wylewką | 880 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →